SAÇ BAKIMI | SAMPUANLAR
Tea Tree Scalp Treatment Shampoo

Çay Agaci Özlü Saç Derisi Bakim Sampuani


%70 oraninda organik içerik ile yapilmistir.

Özel Içerigi: Çay Agaci çok uzun zamandir yanik, su toplanmasi, kepek ve böcek isiriklari gibi deri rahatsizliklarinda kullanilmistir. Antiseptik özellikleri, dogal olarak ortaya çikan ve saç derisinde iritasyona sebep olan mikrobik tabakalarin kontrol altina alinmasina yardim eder. Beta Glukan, lokal olarak uygulandiginda oldugu gibi, tümden kullanildiginda da bagisiklik sistemini güçlendirir. Saç derisi iritasyonu iltihapli hücreler sebebiyle sikça karsilasilan bir sorundur ve beta glukan bunu azaltabilir.

Ürün Tanimi: Beta Glukan, E Vitamini, Pantenol, Arginin ve Organik Çay Agaci Yagi ile zenginlestirilmis, narin bitkilerden elde edilen temizleyici maddeler saçinizi derinlemesine temizler, arindirir, nem tabakalarini dengeler ve uzun süreli saç derisi rahatligi, yumusakligi ve rahatça dokunulan saçlar yaratir.

Özellikleri ve Faydalari: Organik Çay Agaci Yagi, Beta Glukan, Organik Aloe ve vitaminler deri iritasyonunu hafifleterek uzun süren bir saç derisi rahatligi saglar ve güçlü, parlak, saglikla isildayan saçlar yaratir.

Saç Tipi: Tüm saç tipleri için kullanimi uygundur.

Kullanim Sekli: Islak saça masaj yaparak ve köpürterek uygulayiniz ve durulayiniz. En iyi sonucu almak için arkasindan Çay Agaci Özlü Saç Derisi Bakim Saç Kremi ile birlikte kullaniniz.

%100 geri dönüstürülebilir maddeden sise.

Boyut: 325ML