SAÇ BAKIMI | SAÇ KREMLERI
Tea Tree Mint Therapy Scalp Normalizing Conditioner

Çay Agaci Nane Özlü Saç Derisi Yatistirici Saç Kremi


Saç Bakim Iksirleri

Özel Içerigi: Çay agaci meshur tedavi edici özelliklerinden dolayi yaygin biçimde kullanilan iyilestirici etkili bir bitkidir. Canlandirici etkili nane kasinan saç derisini arindirir, serinletir ve yumusatir.

Ürün Tanimi: Çay agaci, nane, okaliptüs, özleri ile güçlendirilmis bu kuvvetli saç kremi, saç derisinin bakimini yapar, ayni zamanda saç derisinin kurumasi, kasinmasi ve pullanmasina karsi koruma saglar. Canlandirici bitkiler saglikli kan dolasimini harekete geçirir, yag salinimini düzenler, yumusakligi ve parlakligi en üst seviyeye tasir. Temiz, saglikli saç ve saç derisi için mükemmel bir bakim ürünüdür.

Özellikleri ve Faydalari: Bu bakim saç kremi, çay agaci, nane, okaliptüs, biberiye ve hacmlendirici pantenole ek olarak aloe ve jojoba ile formüle edilmistir.

Saç Tipi: Asiri yag salinimi veya kuruyan saç derisi problemi olan tüm saç tipleri için kullanimi uygundur.

Kullanim Sekli: Temiz, Islak saça uygulayiniz ve durulayiniz. Saç Kremini saçinizda ne kadar uzun bekletirseniz, besleyiciler saçiniza o kadar nüfuz eder. Hergün kullanim için uygundur. Çay Agaci Nane Özlü Saç Derisi Yatistirici Sampuan ile kullanildiginda en iyi sonuç alinir.

Boyut: 400ML.