SAÇ BAKIMI | SAÇ KREMLERI
BIOTIN B-COMPLEX THERAPY Thickening Conditioner

Biotin B-Complex Saçlara Hacim Kazandiran Saç Kremi


Saç Bakim Iksirleri

Özel Içerigi: B vitaminleri, biotin, niasin ve pantenol iyilestirici bilesenleri ile saçi ve saç derisini beslemek ve saça hacim ve parlaklik kazandirmak, saç derisi kan dolasimini arttirmak ve saç foliküllerini canlandirmak için yapilmistir.

Ürün Tanimi: Zayif saçlarin yenilenmesine yardim etmesi için özel olarak tasarlanmis bu saç kalinlastirici saç kremi, saç dökülmesinin kontrolünde yardim etmesi için biotin, Cüce Palmiye (Saw Palmetto) ve bugday proteini ile güçlendirilmistir. Saç tellerinin güçnlenmesine yardim eder ve daha kalin ve dolgun görünümlü saçlar için dalga ve hacim kazandirir.

Özellikleri ve Faydalari: Bu saç kalinlastiran sampuan hacim veren aloe ve jojoba, canlandirici etkili biberiye, cüce palmiye, yumusatici ve güçlendirici etkili bugday proteini ile formüle edilmistir.

Saç Tipi: Normal, cansiz ve zayif saçlar için kullanimi uygundur.

Kullanim Sekli: Temiz, Islak saça uygulayiniz ve durulayiniz. Saç Kremini saçinizda ne kadar uzun bekletirseniz, besleyiciler saçiniza o kadar nüfuz eder. Hergün kullanim için uygundur. Biotin B-Complex Saçlara Hacim Kazandiran Sampuan ile kullanildiginda en iyi sonuç alinir.

Boyut: 400ML.